"Fără Dumnezeu nu există scop,valoare sau sens în lume"
Conținutul acestui blog este protejat de legea autorului.
Pentru cei care au ajuns aici le spun "Bine ați venit"pentru cei care pleacă "Să fiți binecuvântați”
Solicitați un link
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Alte aplicații
Omule, mască Fața pe care-o ai
Dăți -o jos...! Uită-te, în obrazul tău Ești singurul
model Nedemn de urmat.